Alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų distributorius

TOMMASI

Apie gamintoją

TOMMASI – tai keturių kartų šeimos istorija, pasakojama per jos didelę meilę vynui, pagarbą žemei ir vyno kultūrai. „Tommasi“ vyninė buvo įkurta dar 1902 metais, kai Giacomo Tommasi nusipirko 5 hektarus žemės, kurioje dar ir šiandien tebeauginamos vynuogės, iš kurių gaminami „Rafael“ ir „Amarone“ vynai. Nuoseklus darbas, pagarba žemei bei ją dirbantiems žmonėms nulėmė „Tommasi“ vyninės lyderiavimą Veneto regione.
Šiandien „Tommasi“ vyninė, esanti pačioje Valpollicella Classico vynuogininkystės zonos širdyje, išsiskiria savo modernumu. Vyninė vis dar valdoma šeimos narių (dabar jau ketvirtos kartos) – šeši broliai ir seserys bei pusbroliai dalinasi įvairias pareigas. Giancarlo Tommasi yra pagrindinis vyndarys, besiremiantis griežta filosofija, kurios esminiai principai yra pagarba terroir ir tradiciniams Veneto regiono vyno gamybos būdams bei siekis išlaikyti eleganciją ir pusiausvyrą, norint pabrėžti išskirtines vynuogių charakteristikas.
„Tommasi“ – tai viena įtakingiausių vyninių Italijoje, turinti beveik 600 hektarų vynuogynų prestižiškiausiuose Italijos vyno regionuose. Daugiausia apdovanojimų gavęs ir vyninę išgarsinęs vynas – „Amarone“.

Ar jums yra 20 metų?