Alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų distributorius

SEGREDO DE PORTUGAL

Apie gamintoją

„Segredo de Portugal“ išvertus iš Portugalų kalbos reiškia „Portugalijos paslaptys“. Tai vynų linija, pristatanti pagrindinius Portugališko vyno stilius. Serija susideda iš „Lago Sagrado“ bei „Café Estoril“ vynų.
„Lago Sagrado“ išvertus iš Portugalų kalbos reiškia „paslaptingasis ežeras“. Liniją sudaro raudonieji vynai, gaminami iš vynuogių užaugintų Lisabonos regione, kuris yra laikomas Portugalijos vyndarystės siela ir širdimi bei yra pats didžiausias ir driekiasi palei Atlanto vandenyno pakrantę. Vandenyno įtaka, įvairus dirvožemis bei saulėtos dienos leidžia pagaminti sodrius, tačiau elegantiškus „Lago Sagrado“ raudonuosius vynus, pasižyminčius ilgu poskoniu.
„Café Estoril“ yra miestas, įsikūręs Kaškaiso regione Portugalijos Rivjeroje. Miestas išsiskiria dėl savo ypatingo žavesio ir yra ypač mėgstamas karališkųjų šeimų. Estoril garsėja savo paplūdimiais, vandenynu, įvairiais renginiais bei gastronomija. Vynai, besislepiantys po „Café Estoril“ pavadinimu, yra vienos geriausiai žinomos portugališkų vynų rūšies vynai – „Vinho Verde“. Jie pasižymi ekspresyviais saldžių vaisių aromatais ir vaisišku skoniu, kurį pabrėžia maži burbuliukai. Tai ypatingai mėgstamas vynas karštų vasaros dienų metu.

Ar jums yra 20 metų?