Alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų distributorius

PFAFFL

Apie gamintoją

Vieno garsiausių Austrijos vyndarių sėkmės istorija prasideda nuo Roman Pfaffl senelių, kurie buvo visiškai atsidavę žemdirbystei. 1978 m. Roman Pfaffl iš savo tėvų perėmė 23 hektarus žemės, kurie daugiausia buvo ūkio paskirties ir tik maža dalis jų – vynuogynai. Tačiau nuo tada jis daugiausiai dėmesio skyrė būtent vynuogininkystei.
Pirmiausia, Roman pardavinėjo savo vyną mažame vietiniame gėrimų bare gimtajame miestelyje. Vynas susilaukė tokio populiarumo, kad buvo atidarytas vyno baras „Laterndl Pfaffl“. 1983 m. jo gaminamas vynas buvo pirmą kartą išpilstytas į kokybiškus butelius, o 1984 m. stipriai išplėsti vynuogynai. Jis taip pat buvo atsakingas už tai, jog „Weinviertel“ taptų pirmuoju Austrijos DAC regionu. 80-aisiais „Pfaffl“ vyninė tapo žinoma ir išgarsėjo dėl savo pipiriško ir prieskoniško „Grüner Veltliner“ vyno. Būtent šis vynas ir išgarsino vyninę, o Roman Pfaffl buvo suteiktas „Mr. Veltliner“ titulas. Nuo to laiko vyninei kiekvienais metais būna įteikiami įvairiausi apdovanojimai.
2011 metais Roman Josef ir Heidemarie Pfaffl, Roman Pfaffl vaikai, perėmė „Pfaffl“ vyninę iš savo tėvų ir valdo ją iki šių dienų. 2012 metais jie pradėjo pardavinėti savo vyną už Austrijos ribų, o 2016 metais „Wine Enthusiast“ žurnalas vyninę pripažino „Geriausia Europos vynine“. Šiandien „Pfaffl“ vyninė turi net 110 hektarų vynuogynų, išsidėsčiusių dešimtyje skirtingų kaimų aplink jų gimtąjį Stetten miestą. Baltasis vynas sudaro net 70 procentų jų pagaminamos produkcijos.
Naujausi Pfaffl vyninės įvertinimai:
– 2023 m – Geriausia Austrijos Vyninė – Mundus Vini
– 2023 m – Geriausias Austrijos gamintojas – Frankfurt trophy
– 2023 m – **** – 4 žvaigždės – Falstaff

Ar jums yra 20 metų?