Alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų distributorius

CITADELLE GIN

Apie gamintoją

Citadelle yra džinų pradininkas Prancūzijoje, gimęs ir išpuoselėtas Chateau Bonbonnet dvare. Čia laukiniai kadagiai auga nuo neatmenamų laikų, sunokusios uogos davė peno įkūrėjui Aleksandrui Gabrieliui sukurti pirmąjį modernų prancūzišką džiną. Tuo metu tai buvo beprotiška mintis ir 1996 metai gimė Citadelle džinas.
19 skirtingų augalų, kurių tarpe yra citrina ir prieskoniai, yra naudojamos gamyboje, kad dar labiau būtų pabrėžtos pamatinės kadagio uogos skonines savybės – tai vadinama progresyvia infuzija, kas džinui suteikia tobulo balanso. Distiliavimas vyksta Chateau Bonbonnet, kurį pastatė dvaro darbininkai patys. Distilerijos sukurta taip, jog galėtų savo sukurtą šilumą panaudoti šalimais esančiam šiltnamiui, kuriame bus auginami nuosavi citrinmedžiai.
Praeityje džinas buvo transportuojamas laivais, mediniuose induose, tuo vedimi Citadelle džino gamintojai nusprendė pabrandinti šį produktą ąžuolinėse statinėse. Tai suteikia galimybę sumaišyti skirtingo medžio statines, tam, kad būtų sukurtas tobulai darnus produktas. Kadangi įkūrėjas Aleksandras labai mėgsta eksperimentuoti, todėl buvo sukurta 2,45 metro aukščio, kiaušinio formos, medinė statinė skirta brandinimui.

Ar jums yra 20 metų?